Witamy w sklepie Sklep myśliwski Nalowy.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.

*-Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Politykę Prywatności

Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Ubrania na safari Ph Range Harkila

 

 

 

Czy jesteś gotowy na wyjazd do Afryki?

 

Duch Hemingwaya, bezkresne sawanny, dzika i egzotyczna przyroda oraz łowiecka przygoda rozpalają wyobraźnię myśliwych nie tylko z Europy.

Nowa seria ubrań dla myśliwych - Professional Hunter jest inspirowana przez Profesjonalnych Myśliwych, którzy w Afryce służą swoją wiedzą i doświadczeniem przyjeżdzającym tam myśliwym. To dzięki nim, wywozimy z Afryki nie tylko piękne trofea, ale również wspomnienia a polowania tam są bezpieczne. Seria ubrań PH jest oczywiście dedykowana do polowań w Afryce, ale dzięki swojej wytrzymałości i wszechstronności doskonale nadają się również na inne, wymagające łowiska. Świetnie sprawdzą się w upalne i ciepłe dni. Nowa kolekcja PH Range składa się z koszul z krótkim i długim rękawem, spodni, kamizelki, czapki, butów i ochraniaczy na nogi. 

 

            

     

 

  

 

 

 


Kontakt ze sklepem

Sklep stacjonarny dolasu czynny w godzinach 9.00-17.00 od poniedziałku do piątku, sobota nieczynny