Witamy w sklepie Sklep myśliwski Nalowy.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.

*-Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Politykę Prywatności

Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Polary, bluzy i swetry Harkila / Seeland

 

 

Polary i swetry to elementy myśliwskiego ubioru, które z jednej strony mogą służyć jako ocieplacz pod kurtkę w chłodniejsze dni, a wiosną latem i jesienią stanowią okrycie wierzchnie. Firma Harkila oferuje szeroką gamę różnej grubości polarów, w tym polarów dwustronnych, polarów z kamuflażem idealnych na polowania zbiorowe, a także swetry wykonane z najwyższej jakości wełny. Zastosowanie membrany Gore-Tex® w polarach zwiększa nie tylko ich wodoodporność i wiatroszczelność, ale także zapewnia oddychanie i odprowadzanie wilgoci od ciała. 

Swetry wyposażone są w membranę Windstopper®, co gwarantuje wiatroszczelność i komfort termiczny na polowaniu.

Oferujemy Państwu modele znane od lat na polskim rynku jak myśliwski sweter z membraną Annaboda, któy jest bezwzględnym bestsellerem, polar Kamko, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polarów na świecie, ale także wiele tegorocznych nowości jak elegancki polar Sandhem w klasycznym stylu, cienki i elastyczny polar Vestmar w dwóch kolorach czy bluza Hjartvar Hybrid o nowoczesnym wyglądzie i uniwersalnym zastosowaniu. 


Polary i swetry Harkila Seeland

Polary i swetry Harkila Seeland

Kontakt ze sklepem

Sklep stacjonarny dolasu czynny w godzinach 9.00-17.00 od poniedziałku do piątku, sobota nieczynny