Witamy w sklepie Sklep myśliwski Nalowy.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.

*-Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Politykę Prywatności

Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Aktualności

Mottem przyświecającym firmie Fjallraven jest głębokie przekonanie o tym, że wszystko zawsze można zrobić lepiej. Ubrania mogą być bardziej wytrzymałe, mocniejsze, prostsze w swym fasonie i lepiej pasujące do sylwetki myśliwego. jallraven realizuje tę misję niezależnie od tego, co robią inni. 

Ubrania stworzone z myślą o całodziennym polowaniu, długich dniach i zimnych nocach, świetnie pasujące do łowiectwa, jak i szeroko pojętego outdooru. Nowa kolekcja Fjallraven Hunting pasuje do większości sytuacji, jakie możemy spotkać w łowisku. Myśliwi mogą się cieszyć cichymi materiałami, które nie szeleszczą przy poruszaniu się. 

Trzy linie produktó: Lappland, Varmland i Sormland tworzą przekrój ubrań na każdą okazję. 

Linia Lappland to seria dla myśliwych spędzających całe dnie w łowisku oraz polujących indywidualnie. 

Lappland dzięki mocnemu materiałowi G-1000 znakomicie nadaje się do polowania z psami. Stanowi rozwinięcie serii KEB z bardzo funkcjonalnymi kurtkami i spodniami wykonanymi z materiału G-1000®. Są to ubrania myśliwskie przygotowane zarówno na zimny dzień lub wieczór, do spędzania dłuższego czasu w łowisku, jak również do męćzącego podchodu w pagórkowatym terenie.

Varmland to seria przeznaczona na polowania podczas któych może wydarzyć się wszystko i nic. Są to ubrania zawsze gotowe do akcji. 

Sormland to linia zaprojektowana z wielką dbałością o detale. Bardzo funkcjonalne zarówno podczas polowania jak i na co dzień. Do podchodu i na strzelnicę. 

 


Kontakt ze sklepem

Sklep stacjonarny dolasu czynny w godzinach 9.00-17.00 od poniedziałku do piątku, sobota nieczynny